Lekarz - anestezjolog, Olkusz - oferta pracy - GoldenLine.plNowy Szpital w Olkuszu - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Lekarz - anestezjolog

Lokalizacja
Olkusz
Pracodawca
Nowy Szpital w Olkuszu
Dodano
25.06.2020

Nowy Szpital w Olkuszu Sp. z o.o. podejmie współpracę z anestezjologiem.

 Opis Stanowiska:
Świadczenie usług w zakresie anestezji i intensywnej terapii w ramach kontraktu z NFZ.
Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania
Specjalizacja w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii
Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
Prawo wykonywania zawodu.
Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy
Współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia: umowy o pracę, zlecenie, kontrakt,
Możliwość pracy w godzinach dopołudniowych, jak i w formie dyżurów,
Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,
Stabilne warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: hr@nowyszpital.pl lub kontakt pod nr tel: 502 375 935 lub 509 873 623

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Grupa Nowy Szpital Holding S.A. z siedzibą w Szczecinie, ul. Zbożowa 4. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Grupa Nowy Szpital Holding S.A. inspektorem danych osobowych.