Specjalista ds. administracji - Administrator projektu branża budowlana, Walbrzych, Swidnica, Berlin - Germany, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - Specjalista ds. administracji - Administrator projektu branża budowlana

Międzynarodowa firma budowlana (General Contractor) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:  Specjalista ds. administracji - Administrator projektu. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 1~5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.   Jeśli znasz lub jesteś zainteresowana kulturą japońską jest to dodatkowy atut.

Specjalista ds. administracji - Administrator projektu branża budowlana

Miasto: Walbrzych, Swidnica, Berlin - Germany, Wrocław

Region: dolnośląskie

Obowiązki:

  • Pomoc kierownictwu projektu oraz biura budowy
  • Prowadzenie i rejestrowanie korespondencji,odbieranie telefonów
  • Przyjmowanie gości/ klientów biura budowy
  • Tłumaczenia
  • Segregowanie/ archiwizowanie dokumentów związanych z projektem
  • Pomoc w zarządzaniu finansami projektu oraz sprawozdaniach zysków i strat
  • Organizowanie płatności, prowadzenie rejestru oraz księgowanie faktur dostawców i podwykonawców
  • Prowadzenie podręcznej kasy oraz tworzenie raportów
  • Zamawianie niezbędnych artykułów biurowych
  • Ewidencjonowanie płatności dla podwykonawców i dostawców
  • Ewidencjonowanie protokołów odbioru i kontraktów z klientami
  • Przygotowywanie kontraktów z podwykonawcami
  • Wszelka pomoc konieczna przy realizacji projektów
  • Prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki zbieżne z profilem firmy (budownictwo, mechanika, konstrukcje);
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji;
  • Dokładność oraz terminowość w wykonywaniu obowiązków;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Znajomość obsługi pakietu Office;
  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Międzynarodową atmosferę
  • Możliwość używania języka obcego - Angielski
  • Indywidualne podejście do pracownika
  • Przyjazne warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

www.recruit.com.pl

www.recruit-europe.eu

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".