DEKARZ / BLACHARZ BUDOWLANY, - oferta pracy - GoldenLine.plSepona - DEKARZ / BLACHARZ BUDOWLANY <br><span id="uwagiDoStanowiska">Start: 27.04.2020 lub w okresie dogodnym dla Państwa</span>

Oferta archiwalna

DEKARZ / BLACHARZ BUDOWLANY
Start: 27.04.2020 lub w okresie dogodnym dla Państwa

Zadania:

  • odbudowa całkowita lub częściowa pokryć dachowych tradycyjnych (renowacje starych dachów)
  • demontaż, montaż, odbudowa pokryć dachowych do stanu zamkniętego
  • odbudowy szkieletu dachu (krokwie, więźby)
  • wykonywanie podstawowych operacji blacharskich:  trasowanie, cięcie, wiercenie, zaginanie, lutowanie połączeń, nitowanie, zakładanie papy termozgrzewalnej, styropianu, sylikonu, uszczelnianie itp.
  • wykonywanie pokryć dachowych blachą cynkową, stalową ocynkowaną, miedzianą, papą termozgrzewalną i tradycyjną
  • montowanie rynien i rur spustowych
  • wykonywanie obróbek blacharskich murów ogniowych, kominków (wykończenia)

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość wyjazdu do Niemiec
  • punktualność i sumienność,
  • dyspozycyjność
  • własny samochód mile widziany, z uwagi na dystans pomiędzy zakwaterowaniem a miejscem pracy

Oferujemy:

  • 14,50 euro brutto/h + diety 50 euro netto/dzień *ustalane po zapoznaniu się z dokumentacją.
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Punktualne wynagrodzenie
  • możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
  • Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny
  • Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
  • opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Gotów na podjęcie kolejnego kroku
w swojej karierze?

Rekrutację prowadzą:

Daniela Jamrozy     +49 341 22 45 88 31
Joanna Łuczak        +49 341 22 45 88 32

bewerbung@sepona.de

Sepona GmbH

Oddział Leipzig
Jacobstr. 3
04105 Leipzig

Oddział Jena
Steinweg 5
07743 Jena

www.sepona.de

Osoby posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt pod numerem
tel.
+49-341 22 45 88 30 (mówimy po polsku) lub mailowo za pomocą poniższego przycisku.