Przedstawiciel handlowy - opakowania foliowe, - oferta pracy - GoldenLine.plHR Partner Monika Pszuk - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Przedstawiciel handlowy - opakowania foliowe

Pracodawca
HR Partner Monika Pszuk
Dodano
16.03.2020

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów na ternie całego kraju,
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu produktów (opakowania foliowe do branży przemysłowej),
  • monitorowanie sytuacji na rynku,
  • współpraca z kierownikiem produkcji, projektantem na etapie wprowadzania nowych produktów na rynek,
  • obsługa obecnych klientów firmy, dbałość o utrzymywanie dobrych relacji.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem klientów opakowań foliowych z nadrukiem fleksograficznym warunek konieczny,
  • znajomość rynku
  • samodzielność w działaniu, samodyscyplina,
  • umiejętność nawiązywania nowych kontaktów,determinacja w działaniu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym klientem,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w firmie, która wykonuje nadruki najbardziej nowoczesnymi metodami,
  • wsparcie na etapie wdrożenia,
  • pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy zadzwoń 799 089 912

lub aplikuj za pomocą przycisku

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’

Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.