Kierownik robót telekomunikacyjnych, Wałbrzych, Świdnica - oferta pracy - GoldenLine.plHR Partner Monika Pszuk - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Kierownik robót telekomunikacyjnych

Lokalizacja
Wałbrzych, Świdnica
Pracodawca
HR Partner Monika Pszuk
Dodano
16.03.2020

Zadania:

  • koordynowanie prac podległych pracowników w trakcie budowy sieci
  • światłowodowej FTTH wraz istniejącą infrastrukturą w tym przyłączy oraz instalacji wewnątrz budynkowej,
  • koordynowanie realizacji zlecenia, w tym współpraca ze zarządcami nieruchomości, inwestorem oraz firmami podwykonawczymi,
  • zapewnienie ciągłości pracy ekipy, domawianie i rozliczanie materiałów,
  • bieżące przekazywanie informacji o postępie prac na zleceniach do Kierownika Projektu.

Oczekujemy:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne lub pokrewne,
  • doświadczenie w realizacji prac z zakresu telekomunikacji w technologii światłowodowej FTTH,
  • umiejętność spawania kabli światłowodowych, wykonywania pomiarów kabli światłowodowych i interpretacja pomiarów,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych,
  • aktualne prawo jazdy kat.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, a po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • możliwość doskonalenia zawodowego i zdobywania nowych umiejętności,
  • możliwe różne formy zatrudnienia dostosowane do oczekiwań kandydata,
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników,
  • pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie do wakacji, kolonii dla dzieci, kartę Multisport,
  • narzędzia niezbędne do wykonania obowiązków: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Uwaga! Na ten sam obszar potrzebujemy kandydatów na stanowisko serwisanta, gdzie nie wymagamy doświadczenia!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’

Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski.

Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.