Monter wentylacji, Heidelberg, 69115 - oferta pracy - GoldenLine.plSepona - Monter wentylacji

Oferta archiwalna

Monter wentylacji

Heidelberg, 69115

Firma Sepona GmbH poszukuje 2 Monterów wentylacji
z komunikatywną znajomością języka niemieckiego chętnych
do pracy w na terenie Heidelberg 69115/Niemcy

Start:

  • 24.02.2020

Wynagrodzenie:

  • 11,80 € brutto/ h + 50 € netto diety /dziennej

Zadania:

  • Montaż instalacji wentylacji w nowych i starych budynkach
  • Renowacja, montaż i izolowanie kanałów/ciągów wentylacyjnych

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
  • gotowość wyjazdu do Niemiec
  • prace przy montażu instalacji wentylacyjnych,
  • montaż i izolowanie kanałów wentylacyjnych,
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • punktualność i sumienność i dyspozycyjność
  • własny samochód mile widziany.

Oferujemy:

  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Punktualne wynagrodzenie
  • Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
  • Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne (również dla rodziny)
  • Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Witamy w Sepona Personal.

Szukamy nieprzerwanie zmotywowanych pracowników w różnych branżach do zatrudnienia na stałe w naszej firmie lub u naszych klientów. Jeśli chcesz u nas pracować, czeka Cię zatrudnienie pewne, uczciwe i naturalnie na czas nieokreślony.

Rekrutację prowadzą:

Daniela Jamrozy
Joanna Łuczak
+49 341 22 45 88 30
bewerbung@sepona.de

Sepona GmbH

Oddział Leipzig
Jacobstr. 3
04105 Leipzig

Oddział Jena
Steinweg 5
07743 Jena

www.sepona.de

Osoby posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt pod numerem
tel.
+49-341 22 45 88 30 (mówimy po polsku) lub mailowo za pomocą poniższego przycisku.