Monter podłóg, - oferta pracy - GoldenLine.plDremo - Monter podłóg <br><span id="uwagiDoStanowiska">Dodatkowo premia na start 500 euro!</span>

Firma Dremo Personaldienstleistung GmbH jest niemieckim pracodawcą z wieloletnim doświadczeniem.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Monter podłóg
Dodatkowo premia na start 500 euro!

Zapewniamy:

  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia
  • stałe stanowisko na czas nieokreślony
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych
  • bezpłatne ubrania robocze
  • ubezpieczenie emerytalne, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na wypadek bezrobocia, opieka zdrowotna i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • do 30 dni płatnego urlopu płatnego
  • na życzenie wypłata tygodniówek

Zakres obowiązków:

  • Układanie podłóg PVC, linoleum, korkowych, kauczukowych, dywanowych i paneli
  • Przygotowanie i wyrównanie podłoża

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie
  • Dobra znajomość języka niemieckiego jest konieczna, (komunikacja w miejscu pracy odbywa się wyłącznie w języku niemieckim)
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie Niemiec
  • Samochód mile widziany

Cieszymy się z Państwa aplikacji!

Ochrona Państwa danych aplikacyjnych jest dla nas bardzo ważna. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności dla aplikacji (www.dremo.com/policy).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.