Główna Księgoway (m/f/d), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plMichael Page - Główna Księgoway (m/f/d)

Oferta archiwalna

Główna Księgoway (m/f/d)

Polska, Mazowieckie, Warszawa 36049/001 Permanent

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej, , aktualnie poszukujemy samodzielnej osoby na stanowisko Głównej Księgowej do siedziby w Warszawie (blisko centrum).

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w pełni za księgowość Spółki handlowej wraz z przygotowaniem sprawozdań finansowych i będzie wspierać decyzje w zakresie bieżących spraw podatkowo-rachunkowych. Będzie współpracować bezpośrednio z Prezesem spółki i będzie odpowiedzialna za raportowanie do grupy.

Opis stanowiska / Job description:

* Prowadzenie i nadzór ewidencji księgowej firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz raportowanie do Spółki matki za granicą,
* Monitorowanie wszystkich księgowo-podatkowych aspektów działalności firmy oraz wsparcie w zakresie rozwiązań podatkowych,
* Odpowiedzialność za terminowe przygotowanie i kontrolę deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT),
* Przygotowanie sprawozdań finansowych,
* Współpraca z audytorami oraz innymi organizacjami zewnętrznymi (w tym m.in. GUS, NBP),
* Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów,
* Aktywne wsparcie w prowadzeniu finansów Spółki,
* Współpraca z innymi działami firmy oraz ze Spółką matką,
* Bezpośrednia kooperacja z Zarządem i niedużym zespołem,

Kogo szukamy / Profile description:

* Wyższe wykształcenie z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości,
* Minimum 5 letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku lub też na stanowisku Głównej/go Księgowego/ej,
* Praktyczne doświadczenie w zakresie rozliczania podatków CIT i VAT oraz przygotowywania deklaracji podatkowych,
* Doskonała znajomość prawa podatkowego, Ustawy o Rachunkowości oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
* Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem
* Licencja Ministerstwa Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych będzie dodatkowym atutem,
* Dobra znajomość język angielski w mowie i piśmie,
* Chęć dalszego rozwoju zawodowego, sprostania nowym wyzwaniom,
* Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
* Samodzielność, rzetelność, terminowość, sumienność oraz zaangażowanie w życie Spółki,

Oferujemy / We offer:

Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju zawodowego, pracy w międzynarodowym środowisku, pracę na podstawie umowy o pracę, bonus oraz benefity, współpracę w strukturach międzynarodowej grupy.

About Michael Page

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page