Elektryk / Automatyk, Niepołomice, Polska - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Elektryk / Automatyk

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk / Automatyk

Work place: Niepołomice, Polska

Region:Małopolskie

Numer ref.: a0t4H00000knNN0QAM

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie sprawności i bezawaryjności działania prowadzonych maszyn i urządzeń w zakresie obszaru elektrycznego, podstaw automatyki i pneumatyki,
  • wykonywanie prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych,
  • diagnostyka układów wykonawczych elektrycznych,
  • naprawa napędów,
  • uczestnictwo w projektach technicznych,
  • podejmowanie odpowiednich, określonych procedurami działań w sytuacjach awaryjnych,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • wykonywanie korekt programowych w działających systemach sterowania dla optymalizacji procesów,
  • przeprowadzanie diagnostyki i analizy programów zainstalowanych w grupie maszyn i urządzeń,
  • planowanie i kontrola stanów zapasów części zamiennych oraz prowadzenie dokumentacji w tym zakresie.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektryk / automatyk (mile widziane wykształcenie wyższe),
  • minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu,
  • znajomość pakietu Office,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • znajomość programowania sterowników Siemens S7- 300/400/1200/1500 i automatyki przemysłowej,
  • znajomość napędów (silniki synchroniczne i asynchroniczne, falowniki itp.),
  • uprawnienia SEP 15k V (mile widziane),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe,
  • premię miesięczną w wysokości do 15% wynagrodzenia,
  • możliwość awansu w ramach zaplanowanej ścieżki zawodowej (docelowo planowane objęcie stanowiska lidera elektryków),
  • pakiet szkoleń,
  • zatrudnienie od stycznia 2020 r.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl