Pracownik produkcji roślin, de Lier - oferta pracy - GoldenLine.plSmart Solutions Recruitment Ltd. - Pracownik produkcji roślin

Smart Solutions Polska Sp. z.o.o. (KRAZ 22394) poszukuje kandydatów na wyjazd do Holandii do pracy przy produkcji roślin w De Lier.

Pracownik produkcji roślin

Poszukujemy osób zainteresowanych stała pracą w przy produkcji roślin w De Lier w Holandii. Wymagamy zaangażowania, chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia. Konieczna podstawowa znajomość języka angielskiego i referencje.

Miejsce pracy: de Lier
Region: Cała Polska

Zasadnicze obowiązki na danym stanowisku pracy:

   Dział wysiewania: kontrola prawidłowego ułożenia tac z nasionami, obsługa maszyn siejących, kompletowanie palet zgodnie z zamówieniami

 Dział transportu wewnętrznego: kompletowanie i transport tac z sadzonkami do odpowiednich działów,

   Dział sadzenia i przesadzania: Sadzenie sadzonek roślin, kontrola jakości, przesadzanie, przygotowanie do wysyłki,

   Dział czyszczenia: oczyszczanie i dezynfekcja tac,

   Dział dystrybucji: przyjmowanie zamówień, przetwarzanie zamówień, przygotowanie zamówien do wysyłki

Wymagania:

                      Podstawowa znajomość języka angielskiego.

                      Referencje od poprzedniego pracodawcy.

                      Niekaralność.

                      Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy.

Oferujemy:

·                     Legalną pracę na terenie Holandii w dużej agencji pracy.

·                     Wynagrodzenie płatne tygodniowo na rachunek bankowy w Polsce (może być w Holandii wg uznania pracownika).

·                     Wynagrodzenie od 9,94 EUR za godzinę (bez wiekówki).

·                     Zakwaterowanie na miejscu, za które potrącane jest później z wynagrodzenia.

·                     Ubezpieczenie, które odliczane jest od wynagrodzenia o ile pracownik nie przedłoży własnego ubezpieczenia (27,38 EUR/tydzień).

·                     Koszt i organizacja wyjazdu do Holandii po stronie pracownika.

·                     Organizacja codziennych dojazdów do pracy.

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o przesłanie CV na adres krakow[at]smartsr.pl, bądź kontakt telefoniczny 690 429 055 w godz. 9-17.

Więcej informacji oraz politykę prywatności można również uzyskać w naszym biurze w Krakowie:

Smart Solutions Polska Sp. zo.o.o (KRAZ 22394), ul. Oposka 110, 31-323 Kraków lub na www.smartsr.pl

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Smart Solutions Polska sp. z o.o. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Smart Solutions Polska sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.