Specjalista ds. Wsparcia Projektów i Systemów Informatycznych, Jankowice - oferta pracy - GoldenLine.plLidl - Specjalista ds. Wsparcia Projektów i Systemów Informatycznych

Specjalista ds. Wsparcia Projektów i Systemów Informatycznych

Miejsce pracy: Jankowice

Region: wielkopolskie

Twoje zadania:

  • Obsługa zgłoszeń przez portal pomocy technicznej
  • Bieżąca analiza zapytań Pracowników oraz rozwiązywanie zgłoszeń
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z użytkownikami systemów wewnętrznych oraz z zewnętrznymi partnerami
  • Prace konfiguracyjne

Twoje kompetencje:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00 - 18:00)
  • Zdolności organizacyjne
  • Samodzielność, nastawienie na klienta wewnętrznego
  • Umiejętność komunikacji i współpracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w Service Desk, Help Desk i/lub Customer Service
  • Znajomość nowoczesnych usług IT
  • Rozumienie infrastruktury IT i zależności między jej poszczególnymi elementami
  • Znajomość zagadnień ITIL

Oferujemy

Atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
Umowę o pracę
na 12 miesięcy
bez okresu próbnego
Bezpłatna, prywatną opieke medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
Ubezpieczenie
na życie
Kartę
Multisport
Bony na święta
i paczki
dla dzieci
Możliwości rozwoju
Wyprawki szkolne