Specjalisty ds. Administracyjnych, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plAgora - Specjalisty ds. Administracyjnych <br><span id="uwagiDoStanowiska">z językiem niemieckim</span>

Minol ZENNER Sp. z o.o.  jest jedną z wiodących firm  na  świecie  w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych takich jak: podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła. Specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycie.

Naszymi Klientami są w szczególności spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe oraz developerzy.

Do  naszej centrali w Łodzi poszukujemy :

Specjalisty ds. Administracyjnych

Opis stanowiska:

  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy biura,
  • aktywny udział w doskonaleniu obecnych oraz przejmowaniu nowych procesów,
  • kontakt i podpisywanie umów z zewnętrznymi usługodawcami,
  • zarządzanie firmową flotą pojazdów oraz urządzeniami elektronicznymi (telefony, laptopy),
  • zarządzanie i organizacja stanowiskami pracy,
  • zarządzanie pomieszczeniami (sale konferencyjne oraz biura lokalne),
  • organizowanie wewnętrznych szkoleń dla pracowników,
  • zarządzanie kontami pocztowymi,
  • nadzór nad estetycznym wyglądem biura,
  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych,
  • opieka nad sprawami technicznymi budynku,
  • zarządzanie miejscami parkingowymi,
  • ścisła współpraca z działem personalnym.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office (Outlook i Excel),
  • otwartość na współpracę z innymi pracownikami,
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów,
  • sumienność i staranność w wykonywaniu zleconych zadań,
  • znajomość zagadnień księgowych będzie dodatkowym atutem,
  • rozpoczęcie pracy od zaraz.

Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony  (po trzymiesięcznym okresie próbnym),
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:30 – 8:30),
  • przyjazne otoczenie pracy oraz kulturę wzajemnego wsparcia,
  • kartę Multisportu,

CV prosimy przesyłać  na adres:

Minol ZENNER Sp. z o.o., www.minol-zenner.pl
ul.
Limanowskiego 179, 91-340 Łódź

lub za pomocą

Dodatkowo prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Minol Zenner sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Minol Zenner sp.z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Limanowskiego 179. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.