Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie firmowym Orange, Łódź, park im. marsz. Józefa Piłsudskiego 3 - oferta pracy - GoldenLine.plOrange - Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie firmowym Orange <br><span id="uwagiDoStanowiska"><font>(umowa o pracę na czas określony)</font></span>

Oferta archiwalna

Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie firmowym Orange
(umowa o pracę na czas określony)

Łódź, park im. marsz. Józefa Piłsudskiego 3
Region: łódzkie

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Zadania
  • sprzedaż i promowanie naszej oferty wśród klientów odwiedzających salony Orange
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami Orange
  • edukowanie klientów z zakresu nowych technologii
  • stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach Orange oraz rynku telekomunikacyjnym
Pasujesz
do nas jeżeli
  • potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów
  • chcesz być doradcą i opiekunem klientów
  • interesujesz się nowymi technologiami
  • działasz skutecznie, z pasją i dynamizmem
Mamy
dla Ciebie
  • realne wyzwania na co dzień
  • nowe znajomości i przyjaźnie na lata
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową bez limitów
  • internet i telefon bez limitu

Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs