Pracownik produkcji czekolady, Magdeburg (Niemcy) - oferta pracy - GoldenLine.plMG Agencja Pracy - Pracownik produkcji czekolady <br><span id="uwagiDoStanowiska">z funkcją brygadzisty (Koordynator)</span>

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Pracownik produkcji czekolady
z funkcją brygadzisty (Koordynator)

Miejsce pracy: Magdeburg (Niemcy)

Region: Cała Polska

Numer ref.: PROD/KO/WER19/N

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace przy linii produkcyjnej (produkcja czekolady)
  • Pakowanie i konfekcjonowanie produktów
  • Inne prace pomocnicze w zakładzie produkcyjnym
  • FUNKCJA KOORDYNATORA (Brygadzisty):
    • Opieka nad grupą polskich pracowników
    • Przeprowadzanie szkolenia wstępnego, stanowiskowego
    • Wprowadzanie i przeszkolenie nowych pracowników
    • Tłumaczenia ustne prostych poleceń służbowych
    • Pomoc w zakwaterowaniu pracowników - wprowadzenie w dniu przyjazdu
    • Pomoc w kwestiach formalnych (np. podpisywanie dokumentów z pracownikami, przekazywanie zaświadczeń i innych dokumentów w imieniu Agencji, wsparcie w urzędzie meldunkowym, pomoc w szpitalu - tłumaczenie)
    • Stały kontakt z centralą MGsolutions w Krakowie

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Własny środek transportu (zwrot kosztów paliwa i eksploatacji)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę tymczasową na czas określony (docelowo stała współpraca!)
  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne)
  • W pełni umeblowane niezależne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (darmowe!) - możliwość wyjazdu i zakwaterowania z drugą osobą (np. w parze)
  • Zarobki netto na rękę po wszelkich potrąceniach na poziomie 1.800-2.000 EUR
  • Możliwość zwiększenia zarobku dzięki pracom dodatkowym w weekendy
  • Premia świąteczna (150 EUR)
  • Płatne dni przestojowe w związku z świętem wypadającym w tygodniu
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%), praca w niedzielę (50%), święta (100%)
  • Zapewnione niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, drukarka, skaner
  • Zwrot wszystkich poniesionych kosztów w związku z wykonywanymi obowiązkami
  • Stałe wsparcie głównego Koordynatora na Niemcy oraz opiekuna projektu w centrali MGsolutions

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając: