Pracownik produkcji/ wykrawanie drobiu - 2100 euro brutto - Praca w Belgii!, - oferta pracy - GoldenLine.plKS Service - Pracownik produkcji/ wykrawanie drobiu - 2100 euro brutto - Praca w Belgii!

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży mięsnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: WYKRAWACZ DROBIU

Pracownik produkcji/ wykrawanie drobiu - 2100 euro brutto - Praca w Belgii!

Region: Cała Polska

Zadania:

  • wykrawane mięsa drobiowego
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów dotyczących bezpieczeństwa na terenie zakładu

Wymagania:

  • doświadczenie przy rozbiorze mięsa drobiowego
  • umiejętność pracy z nożem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 13,09 EUR brutto/h
  • pakiet benefitów w postaci karty paliwowej oraz trzynastej pensji
  • opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania