Shift Leader Produkcji, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plLG Chem - Shift Leader Produkcji

Oferta archiwalna

Shift Leader Produkcji

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu
LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie
jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

Zakres obowiązków:

  • Efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników podczas zmiany (7-20 osób)
  • Nadzór nad bezpieczeństwem pracy oraz prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych
  • Zapewnienie utrzymywania porządku i dyscypliny w obszarze produkcyjnym, m.in. wdrożenie i stosowanie standardu 5s
  • Dzienne monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji
  • Realizowanie założonego planu produkcji
  • Rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach
  • Wdrażanie, motywowanie i ocenianie efektywności pracowników

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcyjnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym/ czterobrygadowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Czynny udział w projekcie greenfield
  • Bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego
  • Kantynę pracowniczą – dofinansowane obiady, dania koreańskie
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe – szansa na odbycie szkoleń w HQ w Korei