Młodsza księgowa, Bielsko-Biała - oferta pracy - GoldenLine.plGi Group - Młodsza księgowa

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy świadczącej usługi finansowo-księgowe i kadrowo-płacowe, zlokalizowanej w Bielsku-Białej, poszukujemy osób na stanowisko:
Młodszy Księgowy z j. angielskim

Młodsza księgowa

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Region: śląskie

Obowiązki:

  • Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Praca z systemem SAP
  • Kontrola poprawności danych / dokumentacji
  • Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur
  • Wsparcie w zamknięciu miesiąca / roku
  • Bieżący kontakt i wsparcie klienta anglojęzycznego

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Gotowość do pracy w godzinach wieczornych – 14:00-22:00 (sporadycznie)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub kierunkowe wykształcenie
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS  Excel)

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilną i długotrwałą współpracę.
  • Umowę o pracę.
  • Premię efektywnościową, wakacyjną oraz świąteczną.
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych:
    - opiekę zdrowotną oraz raz w roku darmowy pakiet  kompleksowych badań,
    - bilety do kina, teatru, karnety do ośrodków sportowych,
    - kursy językowe (w całości finansowane przez pracodawcę),
    - stypendia za wyniki naukowe,
    - dla dzieci: kolonie oraz prezenty na święta,
    - możliwość skorzystania z kasy zapomogowo - pożyczkowej.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Rozwój w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wyzwania w dynamicznym zespole.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:

  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.

  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

Obowiązek informacyjnyNiniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Szczegóły tego dotyczące znajdziesz poniżej. I. Administrator danych osobowych GI GROUP sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 jest Administratorem Twoich danych osobowych. II. Inspektor Ochrony Danych Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw przy mocy adresu e-mail: rodo@gigroup.com lub pisemnie na adres naszej siedziby, wskazany w pkt I.