Senior iOS Developer, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTeamQuest Sp. z o.o. - Senior iOS Developer

Oferta archiwalna

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla naszego Klienta, softwarehouse działającego na polskim i międzynarodowym rynku od ponad 10 lat, tworzącego aplikacje dedykowane dla firm z Europy Zachodniej i USA, szukamy osoby na stanowisko

Senior iOS Developer

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: GL201902/19020042

Deco

Obowiązki:
  • Stworzenie aplikacji mobilnych (Android) do agregatora usług z wykorzystaniem map google, płatności oraz integracją z zewnętrznymi usługami.
  • Budowanie aplikacji natywnej iOS
  • Projektowanie Web API -Bezpośrednia współpraca z klientem
  • Wpływ na zakres i wymagania projektu
  • Współpraca z UX designerem.
  • Projekt startupowy realizowany w medotykach agile'owych.
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość:
    • Swift
    • GoogleMaps API
    • RestAPI
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w metodykach Agile

Mile widziane:

  • Znajomość Spring framework
  • Znajomość AWS
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa b2b)
  • Projekt do końca czerwca 2019 roku, z możliwością przedłużenia
  • Realna możliwość wpływu na kształt tworzonego produktu