Inżynier budowy/Koordynator projektu, woj. mazowieckie, lubelskie - oferta pracy - GoldenLine.plDP System Sp. z o.o. - Inżynier budowy/Koordynator projektu

Oferta archiwalna

DP System Sp. z o.o.

DP System jest firmą inżynierską specjalizującą się w realizacji projektów z automatyki. Szczególne kompetencje i referencje posiadamy w następujących sektorach: automatyki kolejowej, przemysłowej i technicznego utrzymania nieruchomości.

 W związku z realizowanymi i planowanymi projektami inwestycyjnymi poszukujemy
doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Inżynier budowy/Koordynator projektu

Miasto: woj. mazowieckie, lubelskie

Zakres obowiązków:

  • kontrola postępu prac,
  • przygotowywanie dokumentów potrzebnych do prawidłowej pracy budowy, w tym m. in.:
    - przegląd, kontrola i ocena dokumentacji technicznej,
    - monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod  względem   zgodności dostaw z harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną,
    - przygotowywanie dokumentacji odbiorowej, powykonawczej,
    - prowadzanie kompletności dokumentacji odbiorowej zgodnie z wymogami, umową i przepisami prawa;
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu, Kierownikami Robót, Klientami i Podwykonawcami,
  • udział w spotkaniach i naradach technicznych na budowach, zarządzanie komunikacją, organizacja spotkań;
  • koordynowanie prac na budowie, delegowanie zadań i kontrola efektów pracy,
  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących wykonywanych prac własnych DP System i podwykonawców,
  • sporządzanie dokumentacji sprzedażowej, dokumentacji kolaudacyjnej, przygotowywanie i składanie wniosków materiałowych,
  • sporządzanie wycen prac dodatkowych,
  • nadzór nad obiegiem korespondencji i nadzór w ramach BHP,
  • wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe: kolejnictwo, elektrotechnika, elektroenergetyka, automatyka i kierunki pokrewne,
  • minimum pół roku doświadczenia w procesie budowy,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • dobra znajomość pakietu Office,
  • mile widziana znajomość programów do kosztorysowania (np.: Norma),
  • biegła znajomość obsługi komputera (w tym pakiety biurowe),
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • komunikatywność,
  • mile widziana znajomość Prawa Zamówień Publicznych i FIDIC,
  • mile widziane uprawnienia SEP.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • narzędzia niezbędne do pracy: telefon, komputer,
  • szansę zdobycia cennego i poszukiwanego na rynku pracy doświadczenia zawodowego,
  • wynagrodzenie zgodnie z kompetencjami i umiejętnościami,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego po okresie próbnym (Karta MULTISPORT),
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia GENERALI.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą APLIKUJ, w temacie wiadomości wpisując: CV – Inżynier budowy/woj.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, odpowiadającymi naszym wymaganiom.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest DP System Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (91-492), przy ul. Bema 61, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego pod nr KRS: 217203, NIP: 728-253-88-13, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Inżynier budowy. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO”.