Inżynier Serwisu Działu Wtryskarek CNC, Niemcy, Lahr - oferta pracy - GoldenLine.plPROFESJA - Inżynier Serwisu Działu Wtryskarek CNC, Niemcy

Naszym Klientem, jest nowoczesna niemiecka firma specjalizująca się w obróbce wtryskowej tworzyw sztucznych w branżach: samochodowej, sanitarnej i medycznej.

Inżynier Serwisu Działu Wtryskarek CNC, Niemcy

Miejsce pracy: Lahr

Region: Cała Polska

Numer ref.: INŻ/SERW/DE

Zakres Obowiązków

  • zarządzanie działem utrzymania ruchu wtryskarek
  • diagnoza i usuwanie usterek maszyn
  • kontakt i konsultacje z dostawcami i producentami maszyn
  • prowadzenie dokumentacji napraw i serwisów

Wymagania

  • wykształcenie i doświadczenie kierunkowe: inżynier serwisu, elektromechanik
  • doświadczenie praktyczne jako inżynier budowy maszyn, inżynier utrzymania ruchu, elektryk przemysłowy
  • szeroko rozumiany zmysł techniczny i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie min. b2 lub biegły j. angielski

Oferujemy

  • ciekawa praca na atrakcyjnych warunkach bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samodzielne stanowisko z szerokim wachlarzem produktów i klientów,
  • płaska hierarchia w ponadprzeciętnie rozwijającej się firmie,
  • czas na wdrożenie,
  • pomoc w załatwieniu formalności.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.