Fullstack Developer (C# .NET + Angular), Toruń - oferta pracy - GoldenLine.plTeamQuest Sp. z o.o. - Fullstack Developer (C# .NET + Angular)

Oferta archiwalna

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla Szwedzkiej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Fullstack Developer (C# .NET + Angular)

Miejsce pracy: Toruń
Nr referencyjny: GL201812/18120039

Deco

Obowiązki:
  • Tworzenie sklepu internetowego będącego nakładką na aktualną stronę www firmy (pierwsze miesiące pracy)
  • Uczestnictwo w całkowicie nowym projekcie: stworzenie platformy dla Klientów firmy, za pomocą której będą mieli możliwość samodzielnie zaprojektować pożądane produkty (start przewidziany na drugie półrocze 2019)
Wymagania:
  • 3 letnie doświadczenie na stanowisku Programisty
  • Dobra znajomość JavaScript/TypeScript
  • Dobra znajomość C#.NET
  • Znajomość Frameworka Angular 6
  • Znajomość CSS 3 oraz HTML5
Oferujemy:
  • Elastyczne formy zatrudnienia (B2B z płatnym urlopem lub Umowa o pracę)
  • Praca w biurze (w godzinach 8-16)
  • Możliwość wyboru sprzętu do pracy (np. Lenovo P51)
  • Do 3 monitorów
  • Parking samochodowy i rowerowy
  • Funkcjonalna kuchnia wraz z ekspresem do kawy
  • Prysznice
  • Pełna opieka medyczna
  • Możliwość karty Multisport
  • Szkolenia zewnętrzne wedle potrzeb pracowniczych