Pracownik montażu, Aleksandrów Łódzki - oferta pracy - GoldenLine.plABB - Pracownik montażu

Oferta archiwalna

Pracownik montażu

Workplace: Aleksandrów Łódzki

Region: łódzkie

Ref. number: PL64943739_E2

W związku z rozwojem naszych zakładów produkcyjnych w Aleksandrowie Łódzkim poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Montażu.

Zadania:

Wykonywanie operacji procesu produkcyjnego (montaż) zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia jego prawidłowego przebiegu.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z zakresu elektromontażu, elektryki (pokrewne);
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych - warunek konieczny;
  • Doświadczenie w pracy przy produkcji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawartej bezpośrednio z ABB;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w systemie zmianowym;
  • Bezpłatny dojazd: Ozorków, Zgierz, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Łódź Centrum, Łódź Teofilów, Aleksandrów Łódzki;
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka lekarska, ubezpieczenie grupowe.

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać aktualną klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”