Samodzielna Księgowa, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plDORNWELL - Samodzielna Księgowa

Oferta archiwalna

DORNWELL

Samodzielna Księgowa

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem formalno-rachunkowym;
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów finansowych
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;
  • Kontrola rozrachunków i płatności;
  • Prowadzenie obsługi kadrowej
  • Ewidencję faktur zakupu towarów i usług;
  • Współpracę z dostawcami i odbiorcami, weryfikację prawidłowości sald kont rozrachunkowych;
  • Rozliczanie wyciągów bankowych;
  • Kontrolę poprawności i rozliczanie sald kont księgowych;
  • Rozliczanie kasy
  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów finansowych
  • Wspieranie głównego księgowego w procesie zamknięcia okresów sprawozdawczych

Wymagania:

  • Min. kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość systemu RAKS SQL„Finanse i Księgowość” oraz „Kadry i Płace”
  • Znajomość zasad księgowości, przepisów prawa bilansowego i podatkowego
  • Systematyczność i terminowość

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.