Operator wsparcia produkcji, Piotrków Trybunalski - oferta pracy - GoldenLine.plAAS - Operator wsparcia produkcji

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Zachęcamy do skorzystania z BEZPŁATNEJ INFOLINII  - 800 060 070.

Operator wsparcia produkcji

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn kopertujących
  • Realizacja produkcji na podstawie dziennych planów
  • Kontrola wyrobów według instrukcji

Oczekujemy:

  • Chęci do pracy
  • Zaangażowania

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki
  • Umowę zlecenie (ZUS + ubezpieczenie NNW)
  • Możliwość rozwoju na terenie zakładu Klienta
  • Opiekę koordynatora

Rekrutacja bez wychodzenia z domu! Aplikuj on-line. Kliknij w tekst po prawej stronie ogłoszenia „Nowoczesny sposób rekrutacji Platforma e-learning”.