Lakiernik proszkowy (11 €/h + 35€ netto dodatku), Lohne - oferta pracy - GoldenLine.plMondi - Lakiernik proszkowy (11 €/h + 35€ netto dodatku)

Oferta archiwalna

Lakiernik proszkowy (11 €/h + 35€ netto dodatku)

Miejsce pracy: Lohne

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn lakierniczych
  • Kontrola maszyny i obsługa systemu (wdrożenie w systemie ręcznym),
  • Zapewnienie płynności procesu produkcji
  • Monitorowanie wstępnej obróbki pod kątem możliwości powlekania materiału (technologia powlekania proszkowego)
  • Czyszczenie i konserwacja kabin lakierniczych
  • Kontrola pracy maszyny i otrzymanego produktu
  • Przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową 11 €/h brutto i dietę dzienną 35 € netto
  • Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi),
  • Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki
  • Zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
  • Opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)

Wymagania wobec Kandydatów:

  • Minimum roczne doświadczenie w lakiernictwie przemysłowym
  • Doświadczenie w lakiernictwie proszkowym będzie bardzo dużym atutem
  • Umiejętności w pracy z obróbką metalu lub przy produkcji elementów metalowych (w jakiejkolwiek postaci: cięcie, gięcie, szlifowanie)
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe z branży lakierniczej/technologii powlekania materiałów
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie do wykonywanej pracy
  • Minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • Możliwość wyjazdu własnym autem na teren Niemiec

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883.) Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.