Recepcjonistka, Błonie - oferta pracy - GoldenLine.plDrogeria Natura - Recepcjonistka

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.
Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

 Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Recepcjonistka

Miejsce pracy: Błonie

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji,
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • Obsługa centrali telefonicznej,
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie,
  • Organizację spotkań i podróży służbowych pracowników,
  • Dbanie o wizerunek pracodawcy i estetykę biura,
  • Bieżące wsparcie administracyjne.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenia min. średnie,
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz interpersonalnych,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i odpowiedzialności,
  • Samodzielności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań.

Naszym pracownikom oferujemy:

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest Natura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Pojezierskiej nr 90A, 91 – 341 Łódź, NIP 527-001-44-2 8, REGON 1041658 9