Pracownik produkcji - branża spożywcza, ok. Bamberga - oferta pracy - GoldenLine.plAgora - Pracownik produkcji - branża spożywcza

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.euposzukuje dla swojego Klienta w południowych Niemczech w okolicach Bamberga kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji - branża spożywcza

Miejsce pracy: ok. Bamberga

Region: Cała Polska

Numer ref.: 66/PRNLBAM/DE/18

Główne zadania:

- sortowanie i pakowanie towaru

- obsługa maszyn

- kontrola jakości gotowych produktów

Wymagania:

- gotowość do pracy zmianowej

- dobry stan zdrowia

oraz

- motywacja, zaangażowanie w pracy

- umiejętność pracy zespołowej

- zdolności manualne i techniczne

- przestrzeganie zasad higieny

Mile widziane / Preferowane

- podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

- wynagrodzenie wg stawki 9,49 €/godz. brutto

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

W celu aplikacji prosimy o przesłanie dokumentów na adres: produkcja@gpjc.eu

lub kontakt telefoniczny z biurem w Łodzi : 42 207 09 70

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.