Elektromechanik, Strzelce Opolskie - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Elektromechanik

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Elektromechanik

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Region: opolskie

Numer ref.: ES/ST/2018

Opis stanowiska:

  • Zadania związane z naprawą i bieżącą obsługą pojazdów ciężarowych, naczep oraz maszyn
  • Wykonywanie przeglądów środków transportu i maszyn względem usterek z zakresu mechaniki, hydrauliki, pneumatyki i elektryki

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego lub elektromechanika
  • Ukończona szkoła zawodowa
  • Podstawowa znajomość elektryki
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwojuzawodowego

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.