Specjalista ds. Wyrobów Medycznych – Audytor (materiały opatrunkowe), - oferta pracy - GoldenLine.plDPM - Specjalista ds. Wyrobów Medycznych – Audytor (materiały opatrunkowe) <br><span id="uwagiDoStanowiska">(praca w systemie Home Office)</span>

Razem z naszym Klientem, poszukujemy osoby z odpowiednimi kompetencjami i doświadczeniem, na stanowisko:

Specjalista ds. Wyrobów Medycznych – Audytor (materiały opatrunkowe)
(praca w systemie Home Office)

Region: Cała Polska

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (biotechnologia, mikrobiologia, chemia lub pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie materiałów opatrunkowych (produkcja / technologia/ jakość)
  • Dobra znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych
  • Dokładność i terminowość
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie audytów oraz ich dokumentowanie zgodnie z ustaleniami Jednostki Certyfikującej
  • Wspieranie rozwoju i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem poprzez kompetentne i partnerskie audytowanie ich systemów zarządzania
  • Uczestniczenie w realizacji zadań związanych z funkcjonowaniem Jednostki Certyfikującej Wyroby Medyczne
  • Realizacja zadań związanych z utrzymaniem i rozszerzeniem zakresu autoryzacji i akredytacji Jednostki Certyfikującej Wyroby Medyczne
  • Rozwój i współtworzenie nowych usług oraz udział w projektach realizowanych w ramach działalności Jednostki Certyfikującej

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę, w oparciu o umowę o pracę, w renomowanej firmie
  • Certyfikat auditora TÜV NORD Polska
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Udział w szkoleniach
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
  • Pakiet opieki zdrowotnej
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie dokumentu CV.

Chcesz wiedzieć więcej?

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.