Absolwent studiów ekonomicznych lub matematyki s, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plGRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O. - Absolwent studiów ekonomicznych lub matematyki s

Dla jednego z naszych klientów – międzynarodowej firmy w branży transportowej - poszukujemy osób które chcą rozpocząć swoją ścieżkę kariery zawodowej w obszarze administracji oraz analizy danych ilościowych

Miejsc pracy: Wrocław (centrum)

Zakres obowiązków
  • weryfikacja danych w wewnętrznej bazie
  • analiza danych liczbowych
  • kontakt z klientem w celu uzgodnienia nieprawidłowości lub doprecyzowania różnic (często w języku angielskim)
  • praca z dużą liczbą dokumentów oraz danych o charakterze księgowym
  • monitoring należności.

WYMAGANIA

  • dostępność do pełnoetatowej pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • wykształcenie wyższe ( preferowane: ekonomia, matematyka,analiza finansowa, itp.)
  • wysoka kultura osobista
  • skrupulatność

KORZYŚCI

  • umowa o pracę
  • karta sportowa
  • szkolenia wdrożeniowe
  • opieka medyczna
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".