Brygadzista pracowników produkcyjnych (branża automotive), Niemcy - oferta pracy - GoldenLine.plMG Agencja - Brygadzista pracowników produkcyjnych (branża automotive) <br><span id="uwagiDoStanowiska">(Teamleiter)</span>

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: MGsolutions Sp. z o. o.) - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466, specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Brygadzista pracowników produkcyjnych (branża automotive)
(Teamleiter)

Miejsce pracy: Niemcy

Region: Cała Polska

Numer ref.: TEAML/WOR/N

PRACA OD ZARAZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola nad przebiegiem prac przy produkcji elementów z tworzywa sztucznego dla branży samochodowej
  • Nadzór i kontrola jakości elementów kauczukowych
  • Koordynowanie i opieka nad grupą polskich pracowników produkcyjnych
  • Stała współpraca z Agencją oraz kierownictwem fabryki
  • Wyjaśnianie bieżących spraw pracowniczych
  • Wdrożenie i szkolenie pracowników na określone stanowiska produkcyjne
  • Bieżące tłumaczenia oraz uzupełnianie prostej dokumentacji produkcyjnej

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
  • Doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku produkcyjnym (szeroko pojęta branża techniczna/ produkcja i obróbka metalu/ produkcja elementów z tworzywa sztucznego/ branża automotive)
  • Wykształcenie techniczne (absolwent technikum z praktyką zawodową lub inżynier pokrewnych kierunków technicznych)
  • Osoby mobilne (z własnym samochodem)
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • Punktualność i niezawodność

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Pełne przeszkolenie i wdrożenie do pełnionej funkcji
  • Umowę o pracę na pełny etat (min. 40 godz. tygodniowo) – docelowo stała współpraca
  • Praca w bardzo dobrych warunkach w nowoczesnym pro-pracowniczym zakładzie produkcyjnym branży automotive
  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne), podatek od 1 dnia odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego (Agencja oferuje również pomoc w rocznym rozliczeniu i odzyskaniu znacznej części podatku dochodowego)
  • Wynagrodzenie miesięczne na poziomie min. 2.000 - 2.500 Euro netto - na rękę - już z uwzględnieniem kosztów zakwaterowania
  • Zakwaterowanie (pokój 1 os.) w bardzo dobrych warunkach w pobliżu miejsca pracy
  • Praca w systemie 2/3-zmianowym
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%)
  • Możliwe dodatkowe premie i bonusy

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.