ANALITYK FINANSOWY, woj. Śląskie, Małopolskie, Łódzkie - oferta pracy - GoldenLine.plTRW - ANALITYK FINANSOWY

ZF Group European Shared Services Center zlokalizowane jest w Częstochowie i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby do współpracy.

ANALITYK FINANSOWY

Miejsce pracy: woj. Śląskie, Małopolskie, Łódzkie

Numer ref.: 33011BR

ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Organizacja w chwili obecnej zatrudnia około 137 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

www.zf.com

Obowiązki:

  • Wsparcie korporacyjnego działu analiz finansowych w ramach zdefiniowanych projektów i analiz
  • Projektowanie i przygotowywanie raportów dla miesięcznych / kwartalnych / rocznych sprawozdań finansowych
  • Zapewnienie standardów jakości raportowania miesięcznego / regularnego
  • Zapewnienie jakości procesu raportowania (nadzór nad harmonogramem, zapewnienie poprawności składanych danych)
  • Projektowanie i programowanie / kodowanie szablonów do przygotowywania danych finansowych. Wsparcie użytkowników szablonów
  • Dostosowywanie systemu konsolidacyjnego / raportowania do bieżących wymagań korporacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne, finanse, rachunkowość etc.
  • Znajomości zagadnień rachunkowości oraz controllingu finansowego
  • Bardzo dobra znajomość  j. angielskiego (znajomość jęz. niemieckiego mile widziana)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office (Excel, Powerpoint, znajomość VBA będzie dodatkowym atutem,)
  • Znajomość systemu SAP SEM BCS / BW – mile widziana
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych, sumienność i dokładność

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną PZU
  • Pakiet kafeteryjny MY BENEFIT (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc.)
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi
  • Szkolenia językowe, z Excel’a oraz branżowe
  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center TRW Automotive, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy TRW Automotive procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania.