AR Accountant with English, Gdynia - oferta pracy - GoldenLine.plGforce - AR Accountant with English

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.

Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.

Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

AR Accountant with English

Miasto: Gdynia

Region: pomorskie

Numer ref.: AR/ENG/GDY/2018

Zakres obowiązków:

  • Procesowanie i księgowanie transakcji
  • Przetwarzanie transakcji wierzytelności, raportów sprzedaży oraz faktur
  • Kontakt z klientami w przypadku brakujących lub niejasnych płatności
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań w celu usprawnienia pracy zespołu
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do relokacji za granicę
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Znajomość programu SAP lub Oracle
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne

Nasz Klient oferuje:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę w nowoczesnym biurze

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.