Inżynier Projektu, Ustka, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plUstka Apartamenty - Inżynier Projektu

Ustka Apartamenty sp.  z o. o.,  spółka komandytowa - firma o ugruntowanej pozycji na rynku inwestycji apartamentowych, realizująca prestiżowe projekty na terenie kraju.  W związku z nowymi inwestycjami w Ustce i Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Projektu

Miejsce pracy: Ustka, Warszawa

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Kompleksowy nadzór inwestorski nad realizacją projektu.
  • Zarządzanie całością realizowanej inwestycji. Od projektu do pozwolenia na użytkowanie.
  • Całościowa wycena robót budowlanych, przygotowanie budżetu inwestycji.
  • Analiza dokumentacji technicznej.
  • Pozyskiwanie podwykonawców i nadzór nad pracą na budowie.
  • Zarządzanie procesem rozliczeń z wykonawcami i procesem rozliczenia inwestycji.
  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą.
  • Współpraca z projektantami i wykonawcami.
  • Nadzór nad realizacją harmonogramu.
  • Monitorowanie i analiza dostępnych zasobów niezbędnych do realizacji projektu.
  • Koordynowanie procesu odbiorów końcowych i uzyskiwania pozwoleń na użytkowanie.
  • Zapytania o wycenę podwykonawców, producentów, dostawców oraz analiza otrzymanych ofert.
  • Bieżąca kontrola kosztów zlecenia w odniesieniu do ustaleń kalkulacyjnych.
  • Kontrola rozwiązań stosowanych w projekcie pod kątem zgodności z zapisami umów i specyfikacją techniczną oraz z wymaganymi normami.
  • Przygotowywanie i prowadzenie spotkań dotyczących realizowanej inwestycji.
  • Troska o wizerunek firmy i przestrzeganie ustalonych zasad poufności.
  • Dbałość o poprawną komunikację i właściwy przepływ informacji w odniesieniu do realizowanych inwestycji.
  • Postępowanie zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami w zgodzie z polityką firmy.
  • Kontrola jakości realizacji projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - preferowane budownictwo lub architektura.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy prowadzeniu inwestycji.
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi.
  • Wiedza techniczna i doświadczenie w kierowaniu całością zagadnień budowlano-inwestycyjnych.
  • Znajomość prawa budowlanego, przepisów wykonawczych oraz procedur administracyjnych.
  • Terminowość i umiejętność zaangażowania się w projekt i prowadzenia go od startu do zakończenia.
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie Office i CAD.
  • Gotowość do częstych podróży służbowych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, samodyscyplina, inicjatywa.
  • Efektywna współpraca z innymi członkami zespołu.
  • Umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.