SPECJALISTA DS. WINDYKACJI TERENOWEJ MŚP i HIPOTEK, - oferta pracy - GoldenLine.plLindorff - SPECJALISTA DS. WINDYKACJI TERENOWEJ MŚP i HIPOTEK

Naszym celem jest profesjonalna i skuteczna pomoc klientom zadłużonym. Działamy w 23 krajach, zatrudniamy ponad 8000 osób. W codziennej pracy stawiamy na współpracę oraz otwartą komunikację. Kiedy zaczniesz pracę w Lindorff, szybko zrozumiesz, że sercem naszej działalności jest nasz Zespół i nasi Klienci.

27 czerwca 2017 roku firmy Intrum Justitia i Lindorff połączyły siły stając się liderem rynku zarządzania wierzytelnościami na świecie. Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu aplikuj już dziś!

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI TERENOWEJ MŚP i HIPOTEK

Region: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

  • bezpośredni kontakt z osobami oraz podmiotami zadłużonymi
  • weryfikacja oraz ustalanie aktualnego miejsca pobytu i stanu majątkowego klientów
  • wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności
  • motywowanie klientów do spłaty należności
  • zawieranie ugód oraz ustalanie indywidualnych harmonogramów spłat
  • przyjmowanie wpłat na KP

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenia w windykacji MŚP i HIPOTEK
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości postępowania egzekucyjnego przy nieruchomościach
  • umiejętności szacowania wartości nieruchomości, ruchomości
  • gotowości do podróży służbowych
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • znajomości metod negocjacji
  • nastawienia na realizację ustalonych planów oraz silnej motywacji do działania
  • doświadczenie w skip tracing’u będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełen etat
  • wynagrodzenie stałe wzbogacone systemem premiowym zależnym od osiąganych wyników
  • szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie trenera wewnętrznego
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, tablet, nawigacja, drukarka, samochód
  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dostęp do systemu myBenefit (dofinansowanie karty sportowej), ubezpieczenie

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.