Mechanik łodzi motorowych, Konstanz - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Mechanik łodzi motorowych

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnegooraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.

Mechanik łodzi motorowych

Miejsce pracy: Konstanz

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Naprawa łodzi motorowych
  • Praca na samodzielnym stanowisku pod kierownictwem właściciela warsztatu

Wymagania:

  • Przynajmniej 4 lata aktualnego doświadczenia w zawodzie
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w celu porozumiewania się z kierownikiem warsztatu
  • Rzetelność, chęć do pracy

Oferujemy:

  • Praca na pełen etat 40 godzin w tygodniu
  • Stawka 475 euro netto / tydzień
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • Własny pokój z dostępem do internetu
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Praca od lutego 2018

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.