Elektryk / Elektromonter, Berlin - oferta pracy - GoldenLine.plAgora - Elektryk / Elektromonter

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego renomowanego Klienta
we wschodnich Niemczech – w okolicy Berlina kandydatów na stanowiska:

Elektryk / Elektromonter

Miejsce pracy: Berlin

Region: Cała Polska

Numer ref.: 3/ELEMAN/DE/18

Zakres obowiązków:

- montaż silników oraz części pojazdów szynowych

- montaż i składanie elementów według rysunku technicznego

- kontrola jakości maszyn

- czytanie planów i dokumentacji technicznej

Wymagane:

- znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym podstawowe porozumiewanie się

- udokumentowane doświadczenie w zawodzie elektromontera lub pokrewnym min. 2-3 lata

- wykształcenie kierunkowe (jako elektryk, elektromonter lub pokrewne)

- dobry stan zdrowia i niekaralność

- odpowiedzialność i samodzielność w pracy

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane:

- posiadanie prawa jazdy i samochodu osobowego

Oferujemy:

- wynagrodzenie: stawka 15,25 Euro/h brutto

- dietę dzienną w wysokości 24 Euro netto

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

W celu aplikacji prosimy o przesłanie CV oraz dokumentów (m.in. świadectwa ukończenia szkoły) na adres:

elektro@gpjc.eu lub kontakt telefoniczny z biurem w Łodzi : 42 207 09 70

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.