Programista ASP .NET, Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plTeamQuest Sp. z o.o. - Programista ASP .NET

Oferta archiwalna

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla naszego Klienta, lidera na rynku systemów dla firm produkcyjnych CAD/CAM, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Programista ASP .NET

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr referencyjny: GL201712/17120033

Deco

Obowiązki:
  • Praca w kilkuosobowym zespole programistów
  • Tworzenie oprogramowania w ASP .NET
  • Konserwacja dokumentacji kodu źródłowego wytwarzanego oprogramowania
Wymagania:
  • Wymagane doświadczenie w programowaniu w C#, ASP.NET 0,5-1 rok
  • Doświadczenie w Javascript i T-SQL JavaScript
  • Mile widziane doświadczenie w PHP, Joomla, jQuery, RWD
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zespole doświadczonych programistów i projektantów
  • Pracę nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami informatycznymi dla największych instytucji z branży rozrywkowej, kulturalnej i sportowej