Asystent w Dziale IT, Kostrzyn nad Odrą - oferta pracy - GoldenLine.plTeleskop Sp. z o.o. - Asystent w Dziale IT

Oferta archiwalna

Teleskop Sp. z o.o.

Firma Teleskop jest liderem na rynku europejskim specjalizującym się w produkcji konstrukcji spawanych dla producentów żurawi. Naszymi klientami są wiodące marki takie jak Liebherr, Kirow, Cargotec, Deme etc.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent w Dziale IT

Miasto: Kostrzyn nad Odrą

ul. Belgijska 5
66 - 470 Kostrzyn nad Odrą
Polska
www.telemond-holding.com
Tel. + 48 95 7210846

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowana Informatyka
  • Biegła obsługa komputera, bardzo dobra znajomość środowiska Windows oraz pakietu Office
  • Mile widziana znajomość systemów ERP
  • Wiedza i umiejętności w zakresie budowy i konfiguracji komputerów i urządzeń teleinformatycznych i peryferyjnych
  • Mile widziana podstawowa znajomość Windows Server oraz znajomość budowy i konfiguracji sieci
  • Znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  •  Weryfikacja i wprowadzanie wszystkich urządzeń teleinformatycznych do bazy danych
  •  Prowadzenie dokumentacji sprzętu komputerowego
  •  Zakładanie i uzupełnianie danych o użytkownikach w Active Directory
  •  Pomoc w inwentaryzacji środków trwałych IT
  •  Wsparcie działu IT/ERP w bieżących czynnościach

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Rozszerzony pakiet socjalny (motywacyjny system premii i nagród rocznych, prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie, kursy językowe i inne szkolenia)

W CV konieczne jest zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych”.

Dowiedz się więcej na www.telemond.com.pl/rekrutacja

Zobacz nas na Facebooku