Key Account Manager, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plQuest Dystrybucja - Key Account Manager <br><span id="uwagiDoStanowiska"><font size="3">w branży IT</font></span>

Dystrybutor oprogramowania amerykańskiej firmy informatycznej poszukuje do pracy
w Warszawie osób na stanowisko:

Key Account Manager
w branży IT

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Bezpośrednia kompleksowa obsługa wybranej grupy kluczowych klientów (negocjacje, ustalanie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)
  • Prowadzenie prezentacji produktowych u klienta
  • Pozyskiwanie wysokobudżetowych projektów IT
  • Budowanie kontaktów personalnych i utrzymywanie istniejących relacji biznesowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość technologii i rynku IT
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie we współpracy z klientami kluczowymi
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane informatyczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia na umowę o pracę
  • Samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia zagraniczne
  • Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowej korporacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
Quest-Dystrybucja Sp. z o.o., ul. Podwale 62, 50-010 Wrocław

lub za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.