Pracownik magazynowy w Amazon ->SUPER STAWKA + BENEFITY!, Nysa - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad - Pracownik magazynowy w Amazon ->SUPER STAWKA + BENEFITY!

Oferta archiwalna

randstad

Szukasz pracy z wypłatą zawsze na czas oraz zapewnionym darmowym dojazdem? Mamy dla Ciebie idealną ofertę z super benefitami - pracuj w jednym z największych sklepów online na świecie!

Stawka początkowa 16 PLN/h.

Do końca roku możesz zarobić ponad 5,400 zł. (*Kalkulacja pensji przy założeniu 100% obecności zgodnie z ustalonym grafikiem.)

TRWA RÓWNIEŻ AKCJA BONUSOWA - pracuj z nami i polecaj innych. Za każdego poleconego zgarnij 1600 zł* a ponadto 300 zł* bonus za frekwencję w pracy!

Pracownik magazynowy w Amazon ->SUPER STAWKA + BENEFITY!

Miejsce pracy: Nysa

Region: opolskie

OPIS STANOWISKA

  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • załadunek i rozładunek przesyłek sortowanie i kompletacja towaru
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • praca przy użyciu skanera ręcznego

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

CO CI OFERUJEMY

  • stawkę godzinową 16 zł brutto/h + system premiowy do 15%
  • pracę w wymiarze etatu 100% lub 50%
  • specjalne  grafiki dla studentów i uczniów
  • liczne benefity i niespodzianki w okresie szczytu sezonu
  • kartę multisport (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!
  • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym – u nas to pracodawca dba o to, by jego pracownicy dotarli do firmy na czas, na różne zmiany
  • darmowy ciepły posiłek w trakcie pracy
  • po przepracowanych 4 dniach, 3 dni wolnego na odpoczynek

BRZMI INTERESUJĄCO?

ZAAPLIKUJ, zadzwoń lub wyślij sms o treści "Praca" na numer 885 550 175 - skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o współpracy.

Randstad Polska (nr licencji 47).

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.