Hydraulik, Roterdam - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Hydraulik

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnegooraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecniedla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Hydraulik

Miejsce pracy: Roterdam

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Montaż rur PCV w cienkich ścianach
  • Projekt na okres 8 tygodni z możliwością przedłużenia współpracy
  • Praca w grupie 2 osobowej

Wymagania:

  • Doświadczenie na danym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Własny samochód (1 osoba w grupie powinna mieć)

Oferujemy:

  • 450 euro netto / tydzień
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawce
  • Praca na pełen etat

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.