Specjalista ds. turystyki, j. włoski, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plVengo DMC Poland sp. z o. o. - Specjalista ds. turystyki, j. włoski

Oferta archiwalna

Vengo DMC Poland sp. z o. o.

Od 2009 roku dynamicznie się rozwijamy i nieprzerwanie wzmacniamy naszą pozycję wśród liderów polskiego rynku turystyki przyjazdowej. W związku z rozwojem firmy poszukujemy specjalistów ds. turystyki, którzy chcieliby wzmocnić nasz zespół.

Specjalista ds. turystyki, j. włoski

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Praca na oferowanym przez nas stanowisku to praca biurowa, wymagająca od czasu do czasu gotowości do wyjazdów krajowych lub (sporadycznie) wyjazdów międzynarodowych.

Obowiązki:
  • tworzenie programów podróży dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta
  • bieżąca obsługa klientów w zakresie sprzedaży oferowanych usług turystycznych
  • rezerwowanie serwisów i współpraca z polskimi dostawcami usług
  • zarządzanie projektami turystycznymi od etapu tworzenia oferty do końcowego rozliczenia imprezy
  • wsparcie w zakresie pozyskiwania nowych klientów
  • uczestniczenie w budowaniu silnej pozycji firmy na polskim rynku

Wymagania

  • biegła znajomość j. włoskiego (w mowie i w piśmie)
  • biegła znajomość j. polskiego (w mowie i w piśmie)
  • co najmniej dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • sprawna obsługa komputera w zakresie środowiska MS Office
  • znajomość Polski, jej walorów turystycznych i najważniejszych atrakcji
  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
  • elastyczne podejście do czasu pracy
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za prowadzone projekty
  • samodzielność, rzetelność i chęć do pracy

Oferujemy

  • stabilną pracę w przyjaznym, zgranym zespole
  • możliwość nauki i rozwoju u boku doświadczonych współpracowników
  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki motywacyjne

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.