SPAWACZ, różne miejscowości na terenie Niemiec - oferta pracy - GoldenLine.plKoncepcja - SPAWACZ <br/><span id="uwagiDoStanowiska">Aktualny certyfikat spawalniczy mile widziany - metoda: 135/136/111/141</span>

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

SPAWACZ
Aktualny certyfikat spawalniczy mile widziany - metoda: 135/136/111/141

Miejsce pracy: różne miejscowości na terenie Niemiec

Numer ref.: 8O-DE

Obowiązki:

  • Praca na budowach i w zakładach produkcyjnych
  • Spawanie części i elementów konstrukcyjnych
  • Umiejętność spawania detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz znaków spawalniczych
  • Inne - charaktrystyczne dla danego stanowiska pracy

Wymagania:

  • Aktualne certyfikaty spawalnicze - mile widziane
  • Doświadczenie w spawaniu  min. 3 lata
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Prawo jazdy i własny samochód – mile widziany

Oferta pracodawcy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • Zakwaterowanie zawsze organizowane przez pracodawców. W zależności od oferty zakwaterowanie może być odpłatne lub darmowe
  • Zatrudnienie na pełny etat plus ewentualne nadgodziny. Przy wybranych ofertach nie obowiązuje konto czasu pracy - wynagrodzenie za nadgodziny wypłacane jest razem z miesięczną pensją
  • W zależności od umiejętności i posiadanych kwalifikacji - możliwość negocjacji warunków wynagrodzenia
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • KAŻDA OSOBA, KTÓRA PODEJMIE PRACĘ ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI OTRZYMA MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNYCH KONSULTACJI ZE STRONY KANCELARII PRAWNEJ W NIEMCZECH

Sposób aplikowania:

Wysokość wynagrodzenia oraz wypłacanych diet jest uwarunkowana charakterystyką aktualnych ofert naszych zaufanych klientów.

Prosimy o kontakt w celu przedstawienia szczegółów!

Aplikacje prosimy wysyłać na wskazany adres e-mail.

AGENCJA PRACY KONCEPCJA

UL.PODWALE 62/2

50-010 WROCŁAW

Tel. 71 343 80 73

www.koncepcja.eu

Jeżeli chcą mieć Państwo stały dostęp do nowych ofert pracy naszej firmy zapraszamy

do polubienia nas na facebooku:

Zapraszamy do naszego biura tłumaczeń www.tlumaczenia-koncepcja.pl

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.