Pracownik Magazynu, Stefanowo, koło Warszawy - oferta pracy - GoldenLine.plMcCormick - Pracownik Magazynu

McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych z ponad 4 miliardami USD rocznej sprzedaży. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 125 krajach. Firma została założona w 1989 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 10,000 pracowników na całym świecie.

Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 50 miejscach w 24 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności.

McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 r., a swoją pozycję rynkową zyskał dzięki przejęciu polskiej marki Kamis i jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Stefanowo, koło Warszawy

Podstawowe obowiązki:

  • Wstawianie i zestawianie towarów w magazynie wysokiego składowania
  • Kompletacja towaru za pomocą skanera w magazynie wysokiego składowania
  • Rozładunek i załadunek aut
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • Udział w inwentaryzacjach

Profil kandydata:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Umiejętność sprawnego operowania wózkiem widłowym, w tym wózkiem wysokiego składowania
  • Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Wykształcenie min. zawodowe

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe i system benefitów
  • Pracę w systemie II zmianowym
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Transport do miejsca pracy z wybranych lokalizacji

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.