Pracownik biurowy - odbieranie połączeń przychodzących, Lublin - oferta pracy - GoldenLine.plWork Service - Pracownik biurowy - odbieranie połączeń przychodzących <br/><span id="uwagiDoStanowiska">Miejsce pracy: Lublin</span>

Oferta archiwalna

Pracownik biurowy - odbieranie połączeń przychodzących
Miejsce pracy: Lublin

Numer ref.: PCC/WS/08.2017/LUB

Zadania na stanowisku:

  • obsługa rozmów przychodzących dotyczących produktów i usług
  • przekazywanie informacji na temat faktur i płatności Klientów
  • rozwiązywanie problemów podczas rozmowy z Klientem dotyczącej sieci komórkowej
  • rejestracja zgłoszeń w systemie komputerowym

Od Kandydatów oczekujemy:

  • znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • dyspozycyjności
  • dobrej dykcji oraz komunikatywności
  • wysokiej kultury osobistej
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie godzinowe na start 13 zł brutto (2184zł/168h)
  • możliwość uzyskania premii i prowizji
  • możliwość skorzystania z benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna, atrakcyjne oferty ubezpieczeń)
  • możliwość awansu oraz zdobycia doświadczenia w obsłudze Klienta
  • pracę dla wiodącej firmy telekomunikacyjnej

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."