Montażysta, Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plFlame - Montażysta

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na temat naszego profesjonalizmu i skuteczności. Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu produkcyjnego działającego w branży kolejowo-maszynowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Montażysta

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Numer ref.: 2017/MONTAŻ/BY

Opis stanowiska:

- montaż urządzeń  w oparciu o rysunek techniczny oraz schematy niezbędne do prawidłowego wykonania zlecenia

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na analogowym stanowisku, dla osób bez doświadczenia zagwarantowane są szkolenia

- podstawowa znajomość rysunku technicznego

- mile widziane wykształcenie kierunkowe związane z obróbką metali

Nasz klient oferuje:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

- 3 zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uznaniowa)

- przyjazną atmosferę pracy

- niezbędne akcesoria ochronne(strój ochronny, okulary, rękawice itp.)

- kursy i szkolenia

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.