Junior iOS developer, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTeamQuest Sp. z o.o. - Junior iOS developer

Oferta archiwalna

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy realizującej aplikacje mobilne dla największych globalnych marek, obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Junior iOS developer

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: GL201708/17080065

Deco

Obowiązki:
  • Rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnych o zasięgu międzynarodowym
  • Tworzenie kodu wysokiej jakości
  • Udział w projektowaniu nowych rozwiązań wraz z innymi zespołami
Wymagania:
  • Komercyjne doświadczenie w tworzenia oprogramowania na platformę iOS
  • Znajomość Objective-C albo Swift
  • Znajomość UIKit
  • Znajomość iPhone SDK
  • Doświadczenie w procesie publikacji i konfiguracji aplikacji w AppStore
  • Doświadczenie w pracy z system kontroli wersji (najlepiej GIT)
  • Doświadczenie w pracy z REST API
  • Dobra znajomość Core Data
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Chęć nauki, rozwoju i dzielenia się wiedza
  • Pasja do pracy
  • Praca zespołowa

Mile widziane:

  • Praca z popularami BaaS typu Parse/Firebase
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu B2B
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów