doradca techniczno-handlowy (branża opakowaniowa), woj. łódzkie - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - doradca techniczno-handlowy (branża opakowaniowa)

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS.Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko:

doradca techniczno-handlowy (branża opakowaniowa)

Nr ref.: 46745

Praca stała

Lokalizacja: woj. łódzkie

Zakres obowiązków:

  • obsługa i pozyskiwanie nowych klientów w Polsce (teren działania woj. łódzkie)
  • współpraca z firmami produkcyjnymi z branży przemysłu spożywczego jak i technicznego
  • realizacja wyznaczonych celów biznesowych
  • identyfikacja nowych potencjałów rynkowych i budowanie długofalowych relacji biznesowych z nowymi klientami
  • opracowywanie wspólnie z klientami i działem projektowania właściwych dla klienta rozwiązań opakowaniowych i koordynacja procesu sprzedaży
  • odpowiedzialność za obroty i wyniki z istniejącymi klientami
  • zarządzanie strategią sprzedaży na podległym terenie

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu sprzedażą w branży opakowań lub pokrewnej
  • doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu nowych, kluczowych odbiorców jak i budowaniu długofalowych relacji biznesowych
  • umiejętności analityczne w zarządzaniu sprzedażą, oceny potencjału rynku
  • doświadczenie w zarządzaniu procesem sprzedaży, współpracy z działem technologicznym i produkcją
  • doświadczenie w sprzedaży produktów, które są projektowane na potrzeby klientów
  • znajomość j.angielskiego lub j.niemieckiego

Oferta:

  • praca u producenta w branży na samodzielnym i decyzyjnym stanowisku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, system premiowy)
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • możliwość samodzielnego zarządzania podległym terenem sprzedaży

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl