manager ds. techniczno-handlowych, Podkarpackie - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - manager ds. techniczno-handlowych

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS.Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

Dla naszego Klienta, znanegodostawcy w branży opakowań i druku, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

manager ds. techniczno-handlowych

Nr ref.: 45855

Praca stała

Lokalizacja: Podkarpackie

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż produktówfirmy oraz odpowiedzialność za całość procesu sprzedażowego głównie na tereniePolski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii
  • bezpośrednie wsparcietechniczne dla klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie kontraktów
  • budowanie i utrzymywaniezyskownych oraz długofalowych relacji z klientami
  • raportowanie wyników

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimumśrednie, mile widziane wyższe
  • znajomość branżypoligraficznej/rynku materiałów wykorzystywanych w firmach poligraficznych
  • bardzo dobra znajomośćjęzyka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • gotowość do częstychpodróży służbowych (w tym zagranicznych)
  • umiejętności sprzedażowe ikomunikacyjne
  • nastawienie proklienckie
  • umiejętności organizacyjne
  • duża samodzielność wdziałaniu

Oferta:

  • atrakcyjne warunkifinansowe
  • dodatkowy system premiowy
  • zatrudnienie w oparciu oumowę o pracę
  • pakiet benefitówpozapłacowych
  • narzędzia niezbędne dopracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl